Kurumsal

Fi Turkey Hakkımızda

“Biz, Fi Kozmetik Tanıtım ve Satış Hizmetleri olarak., 2008 yılından itibaren, hem iç piyasa hem de ihracat pazarlarında saygın İş Ortaklarımız olan kozmetik sektörlerindeki toptan ve perakende, ulusal ve yerel zincir mağazalar’da müşterilerimize yönelik; kendi markalarımız altında ve Private Label şeklinde kozmetik satışını gerçekleştirip, özellikle geniş bir coğrafyada 30’a yakın ülkeye dayalı istihdam sağlamakta istikrarlı bir büyümeyi hedef alarak ticari faaliyette bulunmakta ve bu çizgide ilerlemekteyiz. İtimat ve teveccühlerinizle 13. gurur yılımızı yaşıyoruz…”

Misyonumuz

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olma yönündeki çabalarımızı sürdürmektir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentileri ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmet sunmak ve kişisel bakım ve kozmetik sektöründe elde ettiğimiz başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile başarılı firmaların içinde yer almaktır.

Tarihçe

Zaman Tüneli

Firmamızın kuruluşundan bu güne kadar radikal durumlara ve büyüme oranımızı buradan görebilirsiniz.

Müşterilerimizin bizim
Hakkımızdaki düşünceleri

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki düşünceleri yorumları referans firmalarımızı buradan öğrenebilirsiniz. 

Bilgi Alın

×

    Bilgi Al

    Bilgi Alın

    Whatsapp

    Whatsapp